As mamit e as babit, vajza e Jonida Shehut qenka kopje e …Ja kujt i ngjan ajo

Moderatorja e njohur per te gjithe Jonida Shehun ka postuar foton e mamasë të cilën për hir të së vërtetës nuk e kishim parë kurrë dhe ajo eshte bashke me mbesen e saj shume te mire..

Jonida Shehu ka zgjedhur një ditë të veçantë, ditën e nënës, për të ndarë një foto të rrallë të së ëmës me vajzën e saj, të cilës i ka bashkëngjitur një shprehjeje të famshme se:

“Për botën ti je thjesht një nënë. Për familjen tënde ti je e gjithë bota”,– shkruan ajo. Por, ajo që bie në sy është ngjashmëria e madhe e vajzës së moderatores me gjyshen e saj. Ndjekësit nuk kanë lënë pa e përmendur këtë detaj, teksa kanë komentuar në foto.

Ne i urojme dite te bukura dhe plote lumturi se bashku.