Babai i tre femijeve i jep fund jetes duke u varur ne kasollen e bagetive

Nje lajm i keq vjen nga fshati German të Matit ku mesohet se babai i ka dhene fund jetes diten e sotme.

Ai quhej Artan Duka dhe ishte baba i tre femijeve.

55 vjecari eshte gjetur pa shenja jete ne kasollen e bagetive nga komshinjte e tij.

Me pas eshte lajmeruar policia ku ka ardhur ne vendngjarje dhe po punon per zbardhjen e ngjarjes.