Babai ishte duke nxjerr makinen i merr jeten vajzes 1 vjec e 8 muajsh

0
1529

Një ngjarjeka ndodhur në Venecia, Itali. Sipas mediave një vajzë 1 vjeç e 8 muajshe është përplasur nga babai i saj me makinë pasi ai nuk e ka pare duke i dhene makines.

Babai ka ecur mbrapa në oborrin e shtëpisë dhe nuk e ka vënë re vajzën e vogël dhe e ka përplasur ate.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11.20 në via Carlo Magno. Pavarësisht ndërhyrjes së shpejtë të mjekëve fëmija nuk ja doli dot.

Ndaj duhet te jeni me te kujdesshem kur drejtoni makinen.