Babai vdes disa orë pas funeralit të vajzës 23-vjeçare që ra për vdekje nga ballkoni

Keti ndërroi jetë pasi u rrëzua nga ballkoni ne një klubi nate dhe më pas babai i saj humbi jeten disa orë pas funeralit të saj nga një krizë epileptike.

23 vjeç, ndërroi jetë pas një ‘zënie’ me kolegët e saj të punës në një klub nate dhe humbi ekuilibrin dhe ra nga ballkoni i klubit.

Ajo pësoi lëndime traumatike në tru si pasojë e incidentit dhe vdiq 13 ditë më vonë në spital

Por diten e funeralit babai i saj zemërthyer ndërroi jetë tragjikisht vetëm disa orë pas funeralit të saj pasi ai pësoi një krizë epileptike.

Familja eshte ne ditet e saj me te veshtira shprehet motra e Ketit ne nje interviste per media.