Beatrix konfirmon ndarjen nga Donaldi por ai habit me veprimin

Ditën e djeshme një postim i Beatrixës konfirmoi ndarjen nga Donaldi. Ajo e quajti historinë e tyre “fallco”, duke i habitur jo pak njerëzit.

Për më teper këngëtarja e hoqi aktorin dhe nga Instagrami. Mirëpo, ndryshe nga ajo, Donaldi nuk ka reaguar ende.

Ai vazhdon ta ndjekë Beatrixën në Instagram dhe nuk ka dhënë asnjë deklaratë në lidhje me ndarjen apo se çfarë ka ndodhur realisht mes tyre.