Bie nga kati i kater i pallatit 30 vjecarja ne Lushnje

0
502

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Lushnje ku mesohest se nje 30 vjecare ka rene nga kati i katert i pallatit por gjendja e saj eshte e rend.

Ajo eshte derguar menjeher ne spitalin e Traumes per nje sherbim te specializuar.

30 vjecarja kerkon ndihme pasi eshte me gjak 0 negativ dhe ka nevoj per gjak.

Kush ka mundesi ta ndihmoj me te telefonoje ne kete numer 0699550716.