Bie nga kati i kater i pallatit humb jeten 21-vjecarja

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Durres ku mesohet se nje 21 vjecare ka humbur jeten pasi ka rene nga kati i kater i nje pallati.

Ngjarja ka ndodhur ne oren 11e30 dhe 21 vjecarja me inicialet D.M. ka rene nga shtepia ku banonte.

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe po heton ngjajres si ndodhi.