Biznese të fuqishme ka ai njihuni me ish-bashkëshortin e Valbona Selimllarit. E mbajti gjithnjë të fshehur

Eshte nje nga femrat me te bukura shqiptare dhe ajo jeten familjare e mban gjithmon private.

Ajo eshte nene e tre femijeve te mrekullueshem dhe eshte nje femer e lumtur ne jeten e saj.

Ndersa bashkëshorti i Valbonës është një ndër biznesmenët më të famshëm në vendin tonë.

Çifti kishin një marrëdhënie të gjatë së bashku si dhe janë prindër të tre fëmijëve, Deni, Kejni dhe Vivien.

Por Valbona eshte e lumtur me femijete saj dhe ato ja bejne diten me te bukur.