Bledi Mane i tregon te gjitha per motren e Bones. Ja cfare tumori ka dhe po e rendon shume

Valbona Mema la shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ krejt papritur dy ditë më parë. Ajo mori një vendim të menjëhershëm për shkak se kishte një familjare të sëmurë.

Sot, i ftuar në Wake Up, gazetari Bledi Mane, i cili u “vetësakrifikua” në prime-in e së martës, foli për eksperiencën e tij brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Mes të tjerash, i pyetur për Valbonën, ai tha se ajo doli për shkak se kishte motrën të sëmurë me tumor në mushkëri.

“Bona doli për shkak se ka motrën të sëmurë me tumor në mushkëri, është në gradë të rëndë,” tha Bledi.

“Megjithatë e ndikuan edhe debatet me Luizin,” shtoi gazetari.