Gruaja e Saimir Tahirit tregon per here te pare si humbi nenen e saj nga kanceri dhe del kundër mjekëve të Onkologjikut

Pas skandalit të Onkologjikut të publikuar në media, të shumta kanë qenë reagimet. Së fundmi ka reaguar edhe bashkëshortja e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, e cila rrëfën eksperiencën e saj në këtë spital. Përmes një statusi të gjatë në Facebook, Fatlinda Berisha tregon kohën kur nëna e saj u diagnostikua me kancerin e lëkurës…

Read More

E reja martohet me 54-vjeçarin pasi ai ka shume ekperince

Një vajzë 31-vjeçare është martuar me një burrë plot 23 vite më të madh, 54-vjeçarin Antonio Scuzzarela. Kontabilistja financiare, Alexandra Sinyavskaya nga Moska, u takua me Antonion, nga Torino në vitin 2014, kur Alexandra ishte një kameriere në një kafene në Itali. Dyshja janë përballur me shumë komente negative në rrjetet sociale, por kjo nuk…

Read More