Friday, March 24, 2023

LAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT

Zbulohet se cfarë do të bëhet me 250 mijë dollarët që po mblidhen ne...

0
Nje llogari eshte hapur ne "GoFundMe" per Luizin. Kunati i këngëtarit Sokol Tahiri tregon se jane fansat nga Amerika qe kane kerkuar dicka te tille. Llogaria do te manaxhohet nga e motra dhe kunati...

U diagnositikua me kancer dhe pati probleme me vezoret nënës 36 vjecare i ndodh...

0
Shelli Battista u diagnostikua me kancerin e gjirit që çoi në një mastektomi të dyfishtë dhe heqjen e vezoreve të saj. Ajo ishte me nje femi te vogel dhe kur po i jepte gji...

Motra e Luizit bën veprin e papritur për profilin e të vëllait. Foto

0
Nje ngjarje e cuditshme ka ndodhur me profilin e Luiz Ejllit ne instagram diten e fundit pasi i eshte nderruar emri. Nga Luiz Ejlli eshte ndryshuar ne Ina Ejlli. Pasi profili u sulmua nga ajo mori...

Gjyshja le deren hapur. Binjaket dy vjec humbin jeten papritur

0
SHBA-Binjakët një vjeç e gjysmë vdesin në Oklahoma. Një djalë dhe një vajzë u mbytën pasi ranë në një pishinë kur gjyshja e tyre, e cila vuan nga sëmundja Alzheimer, la derën hapur. Pavarësisht...

Dikur super yll. Shikoni si eshte katandisur sot aktorja e njohur

0
Amanda Bynes nje aktore shume e sukseshme u vendos në një ndalesë psikiatrike të dielën pasi endej lakuriq në rrugët e Los Anxhelosit. Një dëshmitar okular i tha TMZ të hënën se ish-ylli i "Amanda...

Për 4 ditë mblidhet shuma e madhe me dollarë për Luizin në ‘GoFundMe’

0
Diten e shtune eshte hapur nje llogari ne ‘GoFundMe’ per te mbledhur para per Luizin. Kjo eshte bere nga familja e tij pasi eshte konfirmuar nga kunati Sokol Tahiri Por shuma rritet cdo dite dhe...

Publikohet për herë të parë foto e Luizit me të motrën. Shikoni sa...

0
Luizi Ejlli eshte nje nga personazhet me te forte ne BBV dhe eshte njeriu me i perfolur ne rrjetet sociale per lojen e tij ne BBV. Ai ka treguar se nje nga pikat e tij...

Gruaja shqiptare humb jetën nga dhuna e vjehrrës dhe burrit të saj

0
Burri dhe vjehrra rrahin nusen e shtepis. Ngjarja ka ndodhur ne Gjakove dhe gruaja shqiptare ishte martuar me nje serb. Ne media thuhet se ajo ishte 51 vjec dhe burri me nenen e tij e...

Kishte dhimbje koke prej migrenës. Humb jeten 30 vjecarja ylli i Tik Tokut

0
Ylli i TikTok, Jehane Thomas, vdiq papritur në moshën 30-vjeçare të premten, pasi vuante nga migrena për disa muaj. Ajo tha se:“Unë u diagnostikova me neurit optik disa muaj më parë pasi më thanë se...

Babai nuk e beson që gruaja lindi një femijë të bardhë. Mjekët po hetojnë...

0
Prindërit nga Nigeria sollën në jetë një fëmijë të bardhë Në vitin 2010, Angela dhe Ben Ihegboro, një çift nigerian që jetonte në Londër, Angli, prisnin me entuziazëm lindjen e fëmijës së tyre të tretë....

Gruaja ikën nga shtëpia dhe e lë burrin vetëm me fëmijët – Dy ditë...

0
Një bashkëshort u kthye nga një ditë e gjatë pune një mbrëmje dhe vazhdoi të ulej në vendin e tij të preferuar në divan dhe të shikonte një lojë futbolli. Ai vuri re gruan...

40 vjecarja humb jetën nga sëmundja që as mjëket nuk e kishin dëgjjuar më...

0
Një nënë ka humbur jeten nga një kancer i rrallë për të cilin edhe disa nga infermieret dhe mjeket që e trajtonin nuk kishin dëgjuar kurrë më parë. 40-vjeçarja u diagnostikua për herë të...