Friday, March 24, 2023

LAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT

Burri rreh gruan në mes të lokalit në Korcë ditën e sotme

0
Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne qytetin e Korces. Bashkeshorti 38 vjecar ka rrahur bashkeshorten e tij. Ai eshte banues ne fshatin Dishnish ne qytetin e Koreces. 38 vjecari ka ushtruar...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

0
Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në gjykatën e Sarandës por ajo kendon dhe muzike popullore. Pasi muziken e ka pasion. Ajo shprehet se kam qe ne viton 2015 qe ushtroj pune si...

77 vjecari shqiptar humb jetën mbrëmjen e djeshme në Motel. Ja cfarë i zbuluan...

0
KOSOVE- Nje qytetar nga Prizreni eshte gjetur pa shenja jete ne nje Motel. Mesohet se ai ka pir pilula per fuqi seksuale por pa keshillimin e mjekut.Kete ka zbuluar mjeket ne vendgjarje. Trupi eshte derguar...

Pas fenomenit te rrallë në detin e Durrësit qytetari bën zbulimin e rradhës. Foto

0
DURRES- Nuk eshte pare kurre me pare qe deti te jete larguar kaq shume nga bregu. Dhe ekspertet thone qe eshte nje fenomen batice normal. Por jane te shumta foto derguar nga pushuesit per...

13 vjecarja largohet nga shtëpia në drejtim të paditur

0
ËSHTË ZHDUKUR!! #Shperndane ju lutem Melisa Krasniqi 13 vjeqare nga komuna e Kaçanikut, ështê zhdukur që nga dita e premte! Familja ka kerkuar që ta publikojë rastin, e po asshtu ju lutemi mediave që ta...

Gruaja nga Tirana hedh qenin nga kati i 6 i pallatit. E gjen belaja....

0
Nje grua ne Tirane ka hedhur qenin nga kati i 6 i pallatit dhe ai ka ngordhur. Me pas policia ka shkuar ne vendngjarje dhe kane bere ferifikimin e ngjarjes. Pamjet jane vere virale ne rrjetet...

Kreu mardhënie me të mitur. 34 vjecari dënohet me tredhje

0
SHBA-34 vjeçari nga SHBA, duhet t'i nënshtrohet tredhjes kimike pas lirimit nga burgu. Ai u denua pasi kreu mardhenie me te mitur dhe beri disa vite burg. Tredhja kimike u bë i ligjshëm në Luiziana në...

Fenomen i rrall në plazhin e Durrësit. Pushuesit cuditet nga ngjarja.Foto

0
Nje fenomen ka ndodhur ne plazhin e Durresit ku deti eshte larguar dhe ka sjellur shume rere. Rera ka mbuluar dhe varkat me pedale duke i groposur. Nje pushues ka derguar diten e sotme...

Mjeku i njohur tregon si te shpëtoni nga sëmundjet duke ulur konsumin e këtij...

0
Mjeku i njohur Alban Ylli ka thene se reduktimi i kripes ne 5 gramë në ditë do të na shpëtonte nga hipertensioni dhe sëmundjet cerebrale.Ndaj duhet te jemi me te kujdesshem. Ai ka eshte shprehur...

Toka nuk gjen qetësi. Termet me 6.8 ballë dhe 16 humbje jete ditën e...

0
EKUADOR-Të paktën 16 persona humbën jetën pas një tërmeti me magnitudë 6.8 ballë që goditi Ekuadorin jugor të shtunën pasdite, sipas zyrtarëve qeveritarë. Tërmeti goditi afër qytetit jugor Baláo dhe ishte më shumë se 65...

Gruaja përdor qumështin e gjirit për të bërë sapun.Shikoni se sa dollar fiton

0
Një nënë ka pohuar se ka bërë një shumë 82,000 £ pasi ka shitur sapunë të prodhuar nga qumështi i gjirit . Taylor Robinson përdor një kombinim të qumështit të shkrirë, të dhuruar dhe të...

Familja po punonte me zgjeruar shtepinë. Bej zbulimin e shekullit

0
Dy dhoma nëntokësore. Sekret.Si ne filma. Pikërisht poshtë asaj që do të bëhej dhoma e tyre e gjumit dhe familja po germonte per themele.. Pietro dhe Olimpia, vëlla e motër 8 dhe 4 vjeç nga Fano,...