Çfarë i ndodhi Monika Lubonjës në dhomën e rrëfimit, zbulohet një tjetër skandal në “Big Brother VIP” (VIDEO)

Një tjetër skandal ka dalë në dritë nga Big Brother Vip dhe kanë qenë vetë shikuesit ata janë treguar të kujdesshëm për detajet dhe e kanë kapur.

Bëhet fjalë për një moment ku produksioni qorton Monika Lubonjën. Në videon e publikuar dëgjohet qartë gjithçka pasi kanë harruar audion ndezur.

Shikoni videon e mëposhtme: