Cmendet kompania ajrore Wizzair, fluturime Shqiperi – Itali vajtje ardhje ja sa shkoj bileta

Lajme te mira vijn per te gjithe ata qe duan te udhetojne me kompanin Wizzair.

Keto dite kompania ajrore Wizzair, e cila se fundmi ka shtuar destinacionet nga Tirana, ka bere disa oferta shume te mira per te gjithe ata qe duan te shkojne drejt Italise dhe e kunderta qe per shqiptaret qe nisen nga Rinasi jane te pabesueshme.

Diten e sotme oferta me e lire ka qene ajo me 9 euro per cdo fluturim nga apo prej Milanos.

Shpresojme qe keto oferta te vazhdojne dhe ne ditet ne vazhdim.