Del data ja kur eshte finalja e madhe e BBV2

0
255

Mesohet datat se kur do te jete finalja e madhe e BBV. Tashme te gjithe duan te dine se kush do te jete fituesi i BBV pasi loja eshte bere shume e zjarrt.

Megjithese Arbana nuk i ka treguar banoreve se ku do te jete finalja nje lajme vjen nga ‘Iconstyle’

Mendohet qe finalja do te jete ne date 16 maj dhe deri atehere duhet te presim 2 muaj.