Dikur super yll. Shikoni si eshte katandisur sot aktorja e njohur

Amanda Bynes nje aktore shume e sukseshme u vendos në një ndalesë psikiatrike të dielën pasi endej lakuriq në rrugët e Los Anxhelosit.

Një dëshmitar okular i tha TMZ të hënën se ish-ylli i “Amanda Show”, i cili ka çrregullim bipolar cuditi njerezit ne rruge duke ecur pa rroba.

Njerezit ne rruge njoftuan policine dhe ekpertet e shendetit mendor.

Aktorja u mbajn 72 ore ne spial dhe gjendja e saj i qetesua.