Ditë zie për Lulzim Bashën, një tjetër humbje për familjen e tij

0
259

Ditën e sotme është ndarë nga jeta vjehrri i Lulzim Bashës. Lajmin e ndarjes nga jeta të të atit të saj Xhafer Isufi e ka bërë me dije vetë Aurela Basha në një postim në rrjetet sociale.

“Me hidhërim të thellë njoftojmë sot ndarjen nga jeta të njeriut tonë të shtrenjtë, bashkëshortit, babait dhe gjyshit, Z. Xhafer Isufi”, shkruan bashkëshortja e Lulzim Bashës.

Kunati i Lulzim Bashës, Erion Isufi:
Lajmërim!
Me hidhërim të thellë njoftojmë sot ndarjen nga jeta të njeriut tonë të shtrenjtë, bashkëshortit, babait dhe gjyshit, Z. Xhafer Isufi.

Me mirënjohje dhe respekt,
Familja Isufi-Hitaj-Bozhaj