Djali 5 vjecar tregon se si shpetoi pa u vrarë në kohën që babai vrau motrën dhe mamin

0
2454

ITALI-Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Itali ku nje emigrant shqiptar ka vrare te dashurin e gruas dhe vajzen e tij ka plagosur gruan por djalin nuk ka arritur qe ta vrasë.

Djali 5 vjec ka treguar se eshte fshehur poshte divanit dhe ka pare te gjithë ngjarjen kur babai ka goditur motret dhe mamanë.

Kur policia shkoi tek shtepia kane gjetur djalin te frikesuar nga sjellja e babait.

Ngjarja ka ndodhur per shkak xhelozie pasi komshiu i tyre italian shkonte me gruan e tij dhe me pas bashkeshorti e ka pritur tek shkallet dhe e ka qelluar me thike dhe me pas ka qelluar gruan por vajza ka arrdhur te shpetoi te emen dhe e ka marr ajo plagen.