Donaldi nuk mbrojti shokun, Arbër Hajdari e degjeneron: Big Brother fitohet edhe me miq

0
149

Opinioniste komentoi nominimin e Donaldit drejt Dagz. Arbër Hajdari tha se ka vepruar gabimisht banori i “Big Brother VIP”.

Sipas opinionistit, “Big Brother” mund të fitohet edhe duke bërë një shok apo shoqe brenda shtëpisë dhe jo ta heqësh qafe aq lehtë siç bëri Donaldi drejt Dagzit i cili u eli minua.

“Ishte një vendim që mori Donaldi, a i del mirë apo keq vendos publiku. Por unë e di që ka bërë gabim sepse edhe nëse bën një shok ose shoqe mund ta fitosh lojën. Pjesa më e madhe e tyre po e tredhin sa andej sa këndej nuk me duket korrekte sepse nuk duhet të bësh gjithçka për një lojë”, tha opinionisti.

Theksojmë se, Einxhel kishte një debat të ashpër me Donaldin edhe gjatë edicionit sonte duke akuzuar njëri-tjetrin, se nominimi që bëri Donaldi dduke mos shpëtuar Dagz nuk ishte i duhur.