Duket si 20 vjec por nuk do ta besoni se sa vjec mbush sot Eli Fara

Ajo eshte nje nga kengetaret e njohura shqiptare dhe shume e bukur per pubklikun Ajo eshte 53-vjeç, këngëtarja duket mjaft në formë për moshën që ka dhe duket ende si 20 vjecare.

Ne mes shumë urimesh që ka marrë për ditëlindje, nuk kanë munguar edhe komentet në lidhje me formën e mirë fizike dhe pamjen e re të Elit.
Mes shumë prej tyre në komentues shkruan me humor: Eli ka mbi 50 vite që feston vetëm 20-vjetorin.

Shumë të tjerë shkruajnë se këngëtarja është ende kaq në formë, e re dhe e bukur për shkak që akoma single dhe pa një patner në krah.

Ndersa komenti me i bukur eshte komenti i Aurela Gaces:

“Gëzuar ditën e lindjes mikja ime e shtrenjtë. I lutem Zotit të të japë jo vetëm jetë e shëndet, por të ta gëzojë zemrën me gjithçka dëshiron e meriton! E ti meriton shumë, fisnike. E konsideroj veten me fat që të kam pjesë të jetës sime.”- ka shkruar Aurela