Dy miq më pyetën si ka mundësi që ti ke ecur kaq përpara dhe ne jo… Luca tregon “formulën e suksesit”: Kam pasur nje shok ne femijeri qe..

0
233

Gjergj Luca eshte nje nga biznesmenet me te fuqshem shqiptar dhe i njohur ndryshe si “oligarku i peshkut”, ai ka publikuar diten e sotme nje video ku tregon celesin e suksesit te te gjithe punes se tij.

Ai ka thene se halli e ka bere ate qe te eci perpara.

Sa me shume halle dhe probleme te kete njeriu, aq me perpara ecen thote ai ne video.

Halli per energjine e paperballueshme e ka bere ate qe te marre sa me shpejt masa dhe t’i pershtatet tregut duke ndertuar panele diellore.

Ndiqeni viden me poshte