E fundit/ Babai i Mateos ben dëshmine rrën qethëse, ndersa nena e tij.. (Video)

0
3169

DIten e sotme familjaret dhe te afermit e Mateos jane mbledhur para hyrjes se Gjykates se Fierit ku nuk kane munguar edhe perplasjet me forcat e rendit.

Babai i Mateos flet i perlotur ne kete video

Nderkohe Nëna e Mateos shfaqet ne kete video e shkatërruar mes lotëve mban kokën me dorë