E fundit/ Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja epiqendra dhe magnituda

Një tërmet i lehtë ka goditur vendin tonë para pak minutash

Mësohet se magnituda e këtij tërmeti ka qenë 3.2 në shkallën Rihter dhe me një thellësi fokale prej 10 kilometrash nën sipërfaqe

Epiqendra ka qenë në Çerem, Qarku i Kukësit

Nuk ka ende raportime për dëme materiale apo në njerëz/ Shqipëria Ime