E moshuara dhe vajza shperthejn ne lot diten e sotme. Ja cfare thane ne interviste. Video

Brenda familjes së të moshuarës në Pejë të Kosovës mbizotëron ende shoku për atë çfarë ndodhi.

Vajza e te moshuares nuk e priste qe ne ne azilin e te moshuarve te ndodhnin gjera te tilla ku infermierja e godise dhe te tjerat rrinin dhe e filmonin.

Per me shume ndiqni videon.