E priste prej një jete, Ardit Gjebrea merr dhuratën e veçantë për ditëlindje

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka festuar diten e sotme ditelindjen e tij.

Ne kete dite te vecante per te, nuk kane munguar as surprizat.

Ndersa, surprizen e jetes, mesa duket e paska marre sot.

Ai ka marrë si dhuratë bluzën e futbollistit Thomas Strakosha, të shkruar me disa autografe nga pjesëtarët e klubit të futbollistëve të Lazio-s.

“A super dhuratë nga @dritan_shakohoxha dhe @thomas_strakosha. Faleminderit skuadra e Lazio-s, prej 40 vitesh skuadra e zemrës”, shkruan Arditi.

Moderatori me siguri e ka pritur prej vitesh këtë surprizë duke qenë se është një tifoz i madh i Lazio-s prej 40 vitesh!