E quajti impotent 58 vjecari godet motrën e gruas me sëpatë

0
833

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Elbasan diten e sotme ku mesohet se burri ka goditur motren e gruas.

Mesohet se ajo nuk ja ka hapur telefonin dhe ai ka shkuar per ta qelluar me sepate.

Ajo e ka quajtur impotent dhe kjo fjale ka irrituar 58 vjecarin dhe e ka goditur me sepate duke e len te vdekur ne vend.

Ata jane grindur dhe para disa javesh por sheri i sotem ishte fatal per Alma Qejvani 44 vjeçe.