E shtyn mesa fuqi ka, burri nga Durrësi rrëzon gruan në supermarket pas tërmetit dhe ia fut vrapit (VIDEO)

Dhe kjo nuk ka bere vaki ne shqiperi.Ja se si ja fut vrapit djali ne supermarket.

Nje video eshte publikuar ne nje supermarket te Durresit kur toka eshte lekundur burri ka shtyer gruan e tij dhe e ka rrezuar dhe ja ka futur vrapit dhe se ka ndihmuar ate.Kjo video tregon se si burri ja ka futur vrapit dhe nuk ka menduar per bashkeshorten e tij.

Sot Durresi dhe Tirana jane lekundur perseri me nje magnitude 4.5 balle dhe njerezit kane dale perseri ne rruge duke braktisur shtepiat por kjo riktheu dhe njehere panikun tek qytetaret.

Por sizmologet thone qe keto lekundje jane normale dhe nu duhet te shqetesoheni.