E ze kolla teksa po jepte motin, por ja cfare i ndodh Alba Hoxhes ne emision

Keto dite te veshtira izolimi ne shtepi, kemi pare gjithashtu edhe shume vidjo qesharake per kollen.

Prezantuesja e parashikimit te motit ka ndare ne rrjete sociale nje vidjo komike te cilen e ka inskenuar ne pershtatje me situaten aktuale ku cdo dite po infektohen me shume njerez.

Alba gjate vidjos se saj eshte duke prezantuar motin kur i fillon nje kolle e pandalshme dhe ketu ne kete inskenim njerezit aty perqark kane filluar ta gjuajne me kepuce dhe sende te tjera.

Nje vidjo e tille ka shkaktuar mjaft te qeshura e ne rrjete sociale ka pasur shume komente pozitive nga ndjekesit.

Megjithate kjo duket se eshte nje vidjo e huaj qe ka qarkulluar prej ditesh ne rrjet por prezantuesja e ka sjelle ne versionin shqiptar.