Einxhel tregon se ka mbetur e ofenduar nga Agron Llakaj: Më tha do ta hap një…

Banorët kanë mirëpritur mbrëmë disa nga miqtë e tyre që njëkohësisht janë edhe figura të dashura për publikun.

U ndesha me mosmirënjohje”, Agron Llakaj rrëfen detajet e largimit të tij nga ‘Portokallia’: Kam qenë unë që i mora në punë dhe iu dhashë rrogën e parë! (VIDEO) – Gossip

Por pavarësisht humorit, pozitivitetit dhe batutave nuk kanë munguar edhe ironitë apo diskutimet mes tyre.

Agron Llakaj ka ngacmuar Einxhel lidhur me fondacionin që ajo planifikon të hapë, deklaratë e cila e ka mërzitur gazetaren.

“Nëse do ta fitoja çmimin do hapja fondacion”,- ka thënë Agroni në kuadër të një shakaje me Donaldin.

Gjatë spektaklit Einxhel sqaroi se ndihej e mërzitur për këtë ironi dhe se për të Agroni zgjodhi të mbante anën e Donaldit.