Eni Çobani habit fansat, nxjerr foton e sozisë së saj, shpreh dëshirën për ta takuar: Shpresoj shumë…

Juristja e njohur per te gjithe Eni Çobani ka habitur fansat me foton e publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram dhe ajo eshte me e lumtur se kurre.

Eni ka bërë të ditur se i thonë shpesh se ngjason me këngëtaren me famë botërore, Adele. Po ashtu ajo ka zbuluar se e vlerëson shumë për zërin e saj, madje shprehet se një ditë do ta takojë.

Ja se si shkruan ajo:

“Një fytyrë e buzëqeshur është një fytyrë e bukur. Një zemër e buzëqeshur është një zemër e lumtur. Thonë se ngjajmë, unë i pëlqej zërin, por për pamjen e vlerësoni ju. Adele do të takohemi një ditë me siguri”, ka shkruar Eni krahas një kolazhi, ku shihet një foto e saj dhe një e Adele.