Eni Koci sjell në jetë vajzën. Shikoni se sa emer te bukur qe i ka vendour

0
4299

Këngëtarja e njohur Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj u bekuan ditën e sotme me një vajzë, të cilin e pagëzuan me emrin Adea.

Pasi këngëtarja ndau lajmin e bukur, tezja e Adeas Greta Koçi ka publikuar një video shumë të bukur teksa mban në krahë mbesën e saj.


“Sot u bëra teze e një engjëlli të vogël 😇 Nuk e kisha besuar kurrë që do ndjeja kaq shumë emocione. Zemra me doli nga vendi nga lumturia 🙏 E dua Adean aq shumë sa nuk gjej dot fjalë ta shpreh dashurinë që kam për të… Faleminderit Zotit dhe faleminderit @enikociiii 🤍 @gencprelvukaj 🤍 që ma mbushet shpirtin plot 🙏”, ka shkuar Greta.