Eni Koçi tregon mënyrën ideale! Ja si të merrni ngjyrë pa shpenzuar lek për kremra

Këngëtari Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë në një lidhje dashurie prej kohësh. Prej disa ditësh ata kanë shkuar me pushime. Ndërkohë Eni ka ndarë disa foto mjaft sensuale por ka treguar dhe një detaj komik me fansat.I dashuri i saj tallet me të pasi ndryshe nga të tjerët ajo nuk lyhet me vajra apo kremra enkas për t’i dhënë ngjyrë lëkurës, por me vaj ulliri.’Që thoni ju, mua vetëm vaji i ullirit më ndihmon më shumë në nxirje dhe Genc Prelvukaj tallet.’-shkruan Eni.Mund ta provoni dhe ju se mund t’iu rezultojë pozitive si metodë. Vaji i ullirit jo vetëm që është i shëndetshmë për tu konsumuar, por gjithashtu e mban mjaft të butë lëkurën tuaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *