Erjon Sinani tregon vrasjen e gruas nga vëllai i tij cfarë pa kur ai kur shkoi në shtëpi

0
1272

Pas ngajarjes se rend qe ndodhi dy dite me pare ku kunati Roland Sinani vret kunaten e tij Migena Sinani diten e sotme Erjon Sinani bashkeshorti i Migenes ka folur per mardhenien me vellain e tij.

Ai ka treguar se i vellai kohet e fundit eshte permiresuar pasi vite me pare ka pasur probleme me shendetin mendor.

Erjoni ka thene se:“Kam 5 vite i martuar kemi dy fëmijë, djalin 4 vjeç dhe goca afër dy vjeç si ka mbushur akoma. Nuk ndodhesha në shtëpi, isha në punë dhe më erdhi një mesazh nga prindërit, i kishin rënë telefonit por nuk punonin linjat, kur mora mesazhin i mora në telefon dhe më thanë se hataja e madhe kishte ndodhur, janë vra dy vetë në shtëpinë tonë, ç’të shihja, policia gjak, vëllain të shtrirë në tokë. Gjëndja e tij ka qenë normale, ka qenë dikur në depresion por kohët e fundit ka qenë mirë”, ka thënë ai për “.