Errdhi nga italia per pushime dhe tjetri do te martohej muajin tjeter. Keta jane dy personat qe humben jeten ne Tirane

Nje ngjajre e rende ka ndodhur mbremjen e djeshme ne Fortuzaj në Tiranë ku humben jeten dy persona pasi makina e tyre ka dalur nga rruga dhe ka perfunduar ne gremine.

Mendohet qe te dy te rinjt nuk e njihnim mire rrugen dhe kane rene ne gremine.

Denis Çali kishte dy dite qe kishte arrdhur nga Italia per pushime ne vendlindje ndersa Brusild Gjyla në shtator kishte caktuar që të bënte dasmën e tij.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te hetuar shkaqet e ngjares se rende.