Femija 10 vjecar humb jeten pasi mbytet ne rezervuar

0
1680

Nje femije ka humbur jeten diten e sotme. Ngjarja ka ndodhur ne Fushë-Arrëz.

Femija ishte i moshesh 10vjec dhe duke u lare ne rezervuarin e fshatit Iballë dhe ka humbur jeten.

Policia ka shkuar ne vendngjare per te zbardhur shkaqet e ngjarjes.