Fifi tregon ditën e sotme se cfarë emri të bukur do ta quaj djalin e saj

Nje lajm i bukur vjen nga FiFi qe se shpejti do te behet nene per here te pare.

Ajo ka zbuluar se gjinia e femijes se saj eshte nje djal.

Fifi ka gjetur dhe nje emer te bukur per te.

Mesohet diten e sotme se Fifi do ta quaj ate Nin. Pritet qe lindja te behet muajin tjeter ne muajin prill.

Dhe deri atehere i urojme kengetares se dashur Fifi lindje te mbare.