“Fillimi gjithmonë është mirë, mbaje fort se do të ngelesh pa burrë”, Rudina jep pergjigjen epike komentit

Aktorja e njohur e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj prej muajsh tashme ka bere publike lidhjen e saj me ish deputetin biznesmen Mark Frroku.

Ata kane nisur se bashku bashkejetesen dhe me sa duket po shkon shume mire, sa qe vete Rudina nuk ngurron te ndaje me ndjekesit e saj fotot te tyre.

Sot psh moderatorja ka ndare me ne nje foto te bukur ku shfaqet e kombinuar me Markun.

Cifti eshte veshur me kostume sportive dhe jane te kapur per dore duke i buzeqeshur njeri tjetrit.

Komentet e kesaj fotoje jane te shumta por nje koment ka rene ne sy pasi komentuesi ka shkruar qe ta mbaje fort Markun se mos ngel pa burre.

“Fillimi gjithmonë është mirë, mbaje fort se do të ngelesh pa burrë”, i shkruan komentuesi.

Por aktorja nuk ka lene pa dhene nje pergjigje shume epike.

“Unë kam dhënë prova, që vetëm pa burrë nuk ngelem.”

Rudina shpesh herë u kthen përgjigje komentuesve me adresën e saj në rrjetet sociale.