FOTO/ Gaz Paja bëhet dhëndër në qershor, ja si e feston e fejuara festën e beqarisë

Aktori i njohur i humorit, Gaz Paja, pak kohë më parë bëri me dije kurorëzimin e dashurisë me partneren e tij, Irën me të cilën gëzon një lidhje të shëndetshme prej shumë kohësh.

Por, e fejuara e Gazit, Ira ka vendosur të organizojë një festë beqarie dhe ka ndarë një foto të ëmbël nga bregdeti ku është veshur me një fund të bardhë tyli, një bluzë tipike për këtë festë “Bride to be” dhe një kurorë me lule natyrale që ja ëmbëlson edhe me tej fytyrën.

Detaje nga dasma treguan se festa do të organizohej më 1 qershor në hotel Plaza dhe me siguri do të jetë një dasmë që do të rrëmbejë vëmendjen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *