Futet ne det te lahet humb jeten ne Vlore 73 vjecari

0
167

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Vlore ku mesohet se nje 73 vjecar ka humbur jeten ne plazh.

Ngjarja ka ndodhur ne plazhin e Zvernecit diten e sotme.

Pushuesi vinte nga Greqia dhe ne kohen qe ishte futur ne det kishte pesuar atak kardiak.

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe po punon per te zbardhur ngjarjen transmeton shiko.news