Genta Ismajli ndan fotot më të ëmbla të binjakëve të saj. Shikoni se sa jane rritur

0
873

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli u bë nënë për herë të parë në muajin janar. Ajo solli në jetë dy binjakë, të cilët i pagëzoi me emrat Ivy Blue dhe Icon.

Nga ai moment, Genta ka postuar momente të ndryshme me ta, por vetëm kësaj here ka ndarë disa foto, ku shfaqen portretit e plota të tyre.

“Dy trupa nje zemer, te dua shume”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove nga pasqyra.