Gjendet nen rrenoja 12 vjecari.Nje nga blogerat e famshem per recetat dhe videot e gatimeve

0
235

Është gjetur trupi i pajetë i fenomenit Taha Duymaz, i cili ndodhej nën rrënojat në tërmetin në Hatay.

Trupi i pajetë i Taha Duymaz, i cili është i famshëm për recetat e tij, u nxor nga rrënojat 12 ditë më vonë .

Taha Duymaz, i cili njihet për videot e tij të gatimit në rrjetet sociale dhe jeton në Hatay, ka humbur jeten nën rrënoja nga tërmeti.

Pas 12 ditësh u gjet trupi i pajetë i Duymazit. Ragib Narin, i njohur si mik i ngushtë i Taha Duymazit, ka deklaruar se trupi i Duymazit është gjetur në rrenoja.