Gruaja humb jetën 5 ore pas funeralit të burrit të saj

0
178

Vetëm disa orë pasi i tha lamtumirën e fundit burrit të saj, gruaja peson aksidente dhe nderron jete.

Sara 42 ​​vjeç humbi jeten në një aksident më 1 prill, rreth pesë orë pasi mori pjesë në funeralin e bashkëshortin te saj Louis, i cili vdiq nga tumori.

Nena e saj u prek shume dhe mendon se ato tani jane “bashke”. Pesë orë e gjysmë më vonë pas funeralit te bashkeshortit, merr një telefonatë duke thënë se vajza ka humbur jeten ne nje aksident.

Makina ka qene me shpejtesi dhe ka rene kanal dhe 42 vjecarja eshte gjetura pa shenja jete.

Louis dhe Sara, të cilët të dy ishin të martuar më parë dhe kishin gjashtë fëmijë mes tyre, u martuan në vitin 2017.