Gruaja nga Korca hap telefonin e burrit. Nuk i beson syve nga fotot qe shikon aty

0
208

Një grua nga Korça është gjendur para një surprize të hidhur teksa ka hapur telefonin e burrit.

Ajo zbuloi kodin dhe hapi mesazhet dhe fotot që ai mbante në telefon.

Por, gruaja u gjend para një situate mjaft të shëmtuar.

Në telefonin e partnerit të saj gjendeshin dhjetëra foto nudo të një gruaje të divorcuar e cila mbante lidhje me burrin e saj.

Mes çiftit ka plasur sherri ndërkohë lajmi ka bërë xhiron e portaleve.