Habitet te gjithë publikun/ Dy këngëtarët e famshëm shqiptarë janë binjakë: ‘Prindërit ishin ata që na ndanë’

Histori te tilla jane te bukura dhe plot emocion kur ti meson se si ka rrjedhur jeta e tyre.Por ja cfare ka zbuluar ne Zone e Lire Arjan Cani.

Gjatë një mbrëmje, në emisionin “Zonë e Lirë” publiku ka mbetur i surprizuar nga deklarata e këngëtarit Marsel Ademi, i cili ishte i ftuar në studio për të promovuar këngën e tij më të re.

Por gjatë emisionit, ai deklaroi se këngëtari tjetër i muzikës tallava, Mandi i Nishtullës, është vëllai i tij binjak.

Marseli tregoi se pas lindjes, prindërit i kanë ndarë ashtu siç ka ndodhur jo rrallë në Shqipëri.

Ata patën vendosur për ta falur Marselin tek daja, pasi ai dhe bashkëshortja e tij nuk kishin fëmijë.