Humb jeten 15-vjecari pas nje sherri ne rrjetet sociale

GRAMSH- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne qytetin e Gramshit ku mesohet se ka humbur jeten nje 15 vjecar.

Mesohet se sheri ka filluar ne rrjetet sociale dhe me pas ai eshte qelluar nga nje moshatar.

Fatjon Bici ishte nxenes ne klasen e 9. Ai ka marr nje plag ne zemer dhe ka nderruar jete ndersa kushuriri i tij eshte plagosur rende dhe eshte nisur ne Tirane.