Humb jeten 27 vjecarja ne aksident dhe lë pas një fëmijë të vogël

Diten e djeshme humbi jeten nje 27 vjecare nga nje aksident ne Kavaje.

Ajo quhej Rovena Cara dhe eshte nene e nje femije te vogel. Por shpejtesia e larte i ka marr jeten pasi makina ka rene ne kanal.

Njofiti i policise
“Më datë 10.03.2023, në vendin e quajtur Përroi i Rikaj, Kavajë, shtetasja R. C., 30 vjeçe, duke drejtuar automjetin e saj, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit 30-vjeçarja ka ndërruar jetë në vendngjarje,”

Ndaj ulni shpejtesin dhe kini KUJDES se nje gabim i vogel mund te shkaterroj nje familje.