Humb jeten 29 vjecarja nene e dy femijeve

KOSOVE. Nje lajm i keq vjen nga Kosova ku mesohet se nje vajze 29 vjecare ka humbur jeten.

Ngjarja ka ndodhur ne Skenderaj ku mesohet se 29 vjecarja eshte aksidentuar mengjesin e sotme dhe ka humbur jeten.

29 vjecarja ishte Mirjeta Hajra dhe nene e dy femijeve.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e aksidentit transmeton shiko.news