Humb jeten ditën e sotme 32 vjecari duke punuar në qëndrën tregtare

0
526

Humb jeten ne qendren tregtare Megatek nje djali i ri 32 vjec. Ai ishte duke punuar dhe eshte aksidentuar nga nje mjet jashte godines. Policia ka shoqeruar shoferin e mjetit dhe eshte duke u marr ne pyetje.


Aksidenti ka ndodhur ne amientin jashte godines dhe dyshohet se cdo gje ka ndodhur pa dashje. Por kjo ka qene fatale per 32 vjecari.


AI quhej Ledjan Dervishi është dërguar në Spitalin e Traumës. Por pas disa orësh ka ndërruar jetë, për shkak të plagëve të marra.