Humb jeten ne itali mbremjen e djeshme gruaja shqiptare. Emri

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Itali ku mesohet se ka humbur jeten nje shqiptare.

Ajo quhej Edmonda Boka dhe eshte shtypur nga nje 18 vjecare pasi ishte duke mesuar makinen. Shqiptarja eshte aksidentuar sapo ka dal nga makina e saj.

Me pas ajo eshte derguar ne spital per ti dhene ndihmen e shpejte por ajo nuk ja doli.

Policia dhe grupi hetimor jane duke punuar per zbardhjen e ngjarjes.