Humb jeten ne moshen 18 vjecare nje nga yjet e boksit. Foto

Victoria Lee boksiere 18-vjeçare e MMA nje nga sportistet me te mira dhe shume energjike ka nderruar jete ne moshe te re.

Victoria ishte shpirti më i bukur që ka jetuar ndonjëherë. Ajo ishte motra e vogël më e mirë në botë. Vajza më e mirë shprehe motra e saj.

Shkaku i vdekjes së Victoria nuk është zbuluar ende dhe ekpsertiza eshte duke punuar.

Victoria garoi në kategorinë e peshave për femra si pjesë e ONE Championship dhe ishte nje kampione e vertete.

Ajo do ti mungoj ringut dhe sportit